Шкідлива їжа для суглобів. Що необхідно виключити ?

Експерти назвали продукти, вживання яких має негативний вплив на суглоби. Адже правильно підібраний раціон допоможе людям як захистити себе від проблем з суглобами, так і, навпаки, збільшити їх силу.

Наприклад, сир, червоне м’ясо і вершкове масло містити в собі насичені жири, здатні підсилювати в організмі запальні процеси, оскільки провокують підвищену вироблення відповідних ферментів. Аналогічні проблеми викликають і жирні кислоти омега-6, які містяться в тваринних жирах та оліях. Серед них можна назвати популярне соняшникова олія, а також кукурудзяну і кунжутна. Ці кислоти також запускають цілу мережу реакцій, які в підсумку призводять до посилення запалення.

Людям, що мають проблеми з суглобами, слід скоротити і вживання трансжирів, які містяться в основному в кондитерській продукції і різних напівфабрикатів. Дуже багато їх в популярних фастфудах, які і без цього можна назвати бичем нашого часу.

Крім того, варто обмежити вживання страв, які містять в собі білу муку, адже вона здатна викликати різкий приріст глюкози. Фактично такими ж властивостями володіє і цукор, що означає збільшення запальних процесів. І, нарешті, як шкідливого для суглобів продукту, медики зазначили сіль. Пов’язано це з тим, що її надлишок призводить до набряків і, як наслідок, запалення. Тому в раціоні повинні переважати страви з низьким її вмістом або без неї.

Дотримання цих рекомендацій дозволить людям, що страждають захворюваннями суглобів, істотно поліпшити своє життя, тим більше що ефективного способу лікування досі не існує